top of page
  • Zdjęcie autoraMariusz Jasek

Mini zestaw do transmisji na żywo!Potrzebujesz zrealizować transmisje? Obawiasz się, że jakość transmisji z telefonu nie spełni oczekiwań Twoich widzów? Nie posiadasz wielkiego budżetu na liczną ekipę od transmisji? Żaden problem!


Wykorzystując mój mini zestaw do transmisji na żywo, możemy przygotować taką transmisję dla Ciebie wprost na Twoje social media.


Zestaw ten idealnie wpisze się tam, gdzie jest ograniczona ilość miejsca. Ze względu na swoje minimalne rozmiary zestaw jest bardzo dyskretny. Może pracować do 2h bez dostępu do zasilania. Całość posiada odpowiednie uchwyty, pozwalające na mocowanie zestawu do różnych konstrukcji.


Korzystając z nowoczesnych narzędzi, mogę w niespełna kilka minut rozpocząć nadawanie na żywo z dowolnego miejsca na znane wszystkim platformy: YouTube, Facebook, Twitter, Vimeo i wiele innych.


Do realizacji transmisji wykorzystuję od 2 do 4 niezależnych źródeł sieci internetowej. Twoja transmisja nieprzerwanie dotrwa do końca!


Przykładowe realizacje z wykorzystaniem opisanego zestawu:Realizuję również transmisje wielokamerowe. Już niebawem w ofercie także transmisje w jakości 4K! Zapraszam do współpracy!Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page